Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"В едното ухо влезе, през другото излезе" - резултат на снайперистки изстрел.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Хубавата дупка по шосето сто метра пред всеки катаджия може да регулира скоростта, да не се дават подкупи, а глобата се заплаща в магазина за авточасти!
Разни
03.10.2017
1,718 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви една жена през тъмна уличка. Изведнъж страшен глас: - Парите!!! Тя: - Къде? - Искаш ли да живееш? - С кой? - Събличай се! - А ти? - Ако още веднъж гъкнеш ще те... - Гък, гък, гък!
Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре.
- Докторе, треперят ми ръцете! - Много ли пиете? - Не, повечето го разливам!
Според хирурзи политиците са най-лесни за операция...те нямат сърце, нямат гръбнак, всичко е само стомах, а задника и главата за взаимнозаменяеми.
- Мацка, имаш ли цици? - Имам, бе простак! - Ами сложи си ги тогава, знаеш ли как ще ти отиват?