Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кое е общото между Техеран и Хирошима? - Нищо...засега.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Мога да простя на съседите всичко: ремонти, шумен секс, танци. Но пароли на всички wifi точки - това е чиста наглост.
Програмисти
03.10.2017
3,618 прегледа
Следващ →
Още вицове
Утро. В леглото режисьор и млада актриса. Събуждат се, той се опитва да я прегърне, а тя му залепя една плесница с думите: - Изрод гаден, защо не каза веднага, че си режисьор на анимационни филми?!!
Съпрузи седят на плажа. Жената прави забележка на мъжа си, който се заглежда по всяко хубаво момиче на плажа: - Дръж се прилично! Все пак си женен! - Е и какво от това? Като си на диета, това не значи, че не можеш да гледаш менюто в ресторанта.
В България е открит закон за съхранение на корупцията: корупцията отникъде не се появява, никъде не изчезва, а само преминава от правителство в правителство.
Момче и момиче се возят в раздрънкана жигула. Момчето: Ако вдигна 200 километра ще се саблечеш ли? Момичето гледайки раздрънканата жигула се съгласила. Момчето вдигнало 200 и момичето какво да прави се съблякло голо.Момчето се загледало и се блъснали в едно дърво и останало заклещено в колата. Момчето: Ходи да търсиш помощ. Момичето: Ами чисто гола съм. Момчето: Закрий се с обувката ми. Отишло момичето на магистралата да търси помощ и един тир спрял. Момичето: Моля ви помогнете ми приятелят ми се заклещи. Тираджията погледнал обувката и казал: - Ми като гледам до къде е влезнал няма как да ви помогна.
Двама рибари били на палатка и ловели риба. Тъкмо си обсъждали как им се чукало когато по едно време минала някаква апетитна девойка на водни ски крещейки: - Помооощ! Не мога да плувам! - Малеее...само да ни паднеш- коментирали си рибарите. Не щеш ли, по време на третата обиколка онази взела че се откачила. Рибарите захвърлили въдици, пособия и се втурнали да я вадят. Извади ли нещо там, разтворили краката и здраво ръчкане. След пет минути единия казал: - А бе, не ти ли смърди нещо бе? - Аааааа! Тая е със зимни кънки бе!