Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е общото между извънземно и умна блондинка? Всички говорят за тях, но никой не ги е виждал.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Бисери по телефона:- След като го вкарам, трябва ли да натисна някъде, да ми излезе?
Бисери
03.10.2017
3,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
Уважаеми мъже! Позволете да ви изразя дълбокото си събелезнование във връзка с настъпването на Международния черен ден - 8-ми март. Тежко ни е на всички. Желая ви мъжество и сили за да издържите нелеките 24 часа!
- Мамо, този чичко защо няма коса? - Тихо, ще те чуе! - А той не знае ли?
Малък морски хотел. На сутринта новопристигнал клиент слиза, за да закуси. - Как спахте? - пита го администраторът. - Спах на стола - раздразнено отговаря гостът. - Да не би да страдате от безсъние? - Не. Безсъние имат вашите хлебарки, които цяла нощ бягаха по стената. - За съжаление цените в нашия хотел са толкова ниски, че не можем да си позволим да ви предложим корида - отговаря администраторът.
На улицата видях един бездомник да проси с един картон с надпис: "Тя имаше по-добър адвокат! Помогнете!"
- Докторе, моя мъж винаги когато си пие кафето изяжда чашката. Само дръжката оставя. — Хм, странно. Че то това е най-вкусното!