Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Значи вие видяхте как престъпникът души вашата тъща? - Видях, господин съдия. - И защо не се намесихте? - Ами видях, че той не се нуждае от помощ.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
В аптеката влиза клиент, който шепне. Аптекарката: - Защо шептите? - За да не събудя хапчетата за спане...
Лекари
03.10.2017
3,447 прегледа
Следващ →
Още вицове
В аптеката: - Извинете, къде са ви тестовете за бременност/? - Вдясно от рафта с презервативи. - Ако знаех къде са ви презервативите, сега нямаше да ми трябва тест за бременност!
Бин Ладен се обажда на Д. Буш: - Джордж, имам за теб две новини, една добра и една лоша. С коя да започна? - Давай с добрата. - Реших да се предам! - А лошата? - Идвам със самолет!
Клиент си поръчва в кръчмата ракия. Отпива от нея: - Ох, отървах се! Това се повторило няколко пъти. На отсрешната маса го наблюдава слисан посетител. - Случило ли Ви се е нещо, господине? - Да. Бях при една дама. Съпругът и дойде и да излезем от положение тя ми даде да изгладя прането. Като приключих ми плати 5 лв. и дойдох да ги изпия и да забравя този ден. - В бл. 7 ли бяхте? - Да. - На 3 ет. - Да. - С-во Боневи. - Да. Но Вие откъде знаете? - Това, което ти си изгладил, аз вчера го изпрах.
Парите идват и заминават...и заминават...и заминават!!
Покрай затвора минава младо момиче. Глас от прозореца: - Госпожице, какво ще правите вечерта на 10-ти април 2011 година?