Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо отишъл на лекар и му казал: - Докторе прекарах на вън леко облечен и сега съм много зле. - Бихте ли пояснили .... - На терасата по презарватив !!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама пияни си говорят: - А, бе, Пешо, ти колко луни виждаш на небето? - А ти кой ред гледаш...
Пиянски
03.10.2017
2,191 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако горещината кара нещата да се разширяват, то значи аз не съм дебел, а съм се разгорещил.
Двама канибали, баща и син, били избрани от племето да отидат на лов за храна. Те навлезли навътре в джунглата и се притаили край една пътека. След малко по нея се задал дребен възрастен мъж. - Виж, тате, някой идва - обадил се синът. - Не става - отсякъл бащата. - От този няма да се нахранят и кучетата. Ще почакаме още малко. След половин час се задал ужасно дебел човек. - Виж, тате, този наистина ще стигне за всички - казал синът. - Не става – отсякъл пак бащата. - Този е толкова тлъст, че всички ще умрем от сърдечен удар. Ще почакаме още малко. След един час край тях минала страшно красива жена. - Е за тази нищо не можеш да кажеш - обадил се синът. - Дай да я изядем. - Не - поклатил глава бащата. - Няма да я изядем. - Защо? - попитал учудено синът. - Ще я вземем с нас жива и ще изядем майка ти!
В училище: - Иванчо, колко е 3 по 5 ?! - Не чувам нищо, господине! - Колко е 3 по 5 ?! - Нищо не мога да чуя от тук, говорете по-силно! Изнервен учителят казва: - Не ме мотай Иванчо, дай да си сменим местата да видиш, че се чува идеално. Сменят се и Иванчо от учителското бюро казва: - Господине, кога ще престанете да се промъквате вечер при майка ми ?! Учителят: -Какво каза Иванчо...нещо не се чува...?!
Мъж и жена се прибират вкъщи и намират бележка от сина си: "Мамо, тате, изчезвам и няма да се върна скоро. Нямам време да пиша дълги обяснения - подробности ще научите довечера от новините по телевизията".
Между приятели: -Вече открих каква е любимата поза на всички жени! -И каква е тя? -Жената стои наведена напред и избира пръстен с диамант. А мъжът отзад си вади портфейла и брои банкнотите.