Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Каква е разликата между една блондинка и Боинг 747?!!!... Не всеки се е качвал на Боинг...!!!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Звъни любовник на любовницата си: - Искаш ли да се видим. - Да. - А къде? - Ела у нас. - А мъжа ти? - Все едно го няма, в интернет е.
Програмисти
03.10.2017
3,413 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пастор на малко село в околностите на Абърдийн обикаля енориаршите си и ги убеждава да дадат по една лира в помощ на мисионерите, които с риск да бъдат изядени от канибали, помагат на бедните страни в Африка. - Трябва да нахраним тези, които са гладни! - настоятелно повтаря пасторът. - Добре де, добре - недоволства един от селяните, - ама не може ли вместо мисионери на онези диваци да се дава нещо по-евтино за ядене?
При неуспешния запуск на първия севернокорейски космически кораб загинали двама космонавти и четиридесет огняри...
Пълзят си два дървояда вътре в дървото. Единия: - Дърво като дърво, а всички викат - Страдивари! та Страдивари!
"Слънчице, обичам те!!!" - това е отличен статус! Хем на всички слънчица ще им е приятно, хем и ти няма да изгориш…
Значи трима барабанисти решили да си направят група. И единия предложил да вземат един цигулар. Спорили, спорили и накрая се съгласили. На първото участие хората съответно започнали да ги освиркват и да ги замерят. Изгонили ги от сцената и един от барабанистите се обърнал към другите двама барабанисти "Аз казвах ли ви да не го взимаме тоя с цигулката"!