Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Младеж се опитва да сваля недостъпна девойка: - Госпожице, Вие имате такива дълбоки очи, в тях човек може да се удави... - Тъпак! - А, на носа ви да се обеси..
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Внимание! Продават се пиратски дискове. Съдържанието им е като на оригиналните, но радост за притежателя на авторските права - никаква.
Бисери
03.10.2017
3,592 прегледа
Следващ →
Още вицове
По времето на Хитлер една баба имала говорящ папагал. Дошли войниците в къщата, а папагала казал: - Смърт на Хитлер! Войниците се ядосали и казали на бабата, че другият път като дойдат ще й отрежат главата, ако папагала пак говори същото. Бабата изплашена отишла при попа, който също имал такъв папагал и му се оплакала. Мислил попа, мислил, и накрая предложил на бабата да си разменят папагалите. Минало време и войниците пак дошли в къщата на бабата. Този път обаче папагала мълчал и те решили да го провокират: - Смърт на Хитлер! - Нека бог чуе молитвите ти, сине мой!
Всяка сутрин ме мъчи един и същ въпрос: ЗАЩО ТАКА МИ СЕ СПИ...
Всички хора са произлезли от маймуните. Само, че едни по-рано, а други по-късно.
Двама студенти се връщат по нощите от купон. Пътуват в тролея и единият изведнъж започва трескаво да си пребърква джобовете: - Мамка му! Къде ми е билета? Загубил съм си билета. - Карай бе, за какво ти е тоя билет, ние вече почти стигнахме. - Как за какво! Бях си завил закуската в него.
Засрамена от разкритието, че се готви да прати дъщерите си в швейцарско училище вместо в британско, йоркската херцогиня решила да помогне с нещо на местното общинско училище. Зарадваният директор я помолил да съдийства на футболен мач. Десет минути след началото на играта херцогинята забелязала, че едно от момчетата е съвсем само далеч от другите играчи. Тя го попитала дали е добре, но момчето само кимнало. След още десет минути херцогинята пак го попитала, но момчето настояло, че няма проблем. - А защо стоиш съвсем сам? Защо не се включваш в играта? - Защото съм вратар! - изсумтяло момчето.