Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сега вече разбрах какво е добрата аудио уредба! Това е когато съседите отдолу дойдат да те молят да намалиш звука, понеже им пречиш на ремонта!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама старци се оплакват.Единия казва на другия: - На мене значи от 15 години не ми е ставал! - А-ааа, на мене, да чукна на дърво, само от десет!!
Разни
03.10.2017
2,456 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, помниш ли онази сцена в "Първоначален инстинкт", в която Шарън Стоун си кръстосваше краката? - Разбира се! - Значи, това помниш! А че жена ти има рожден ден, си забравил!
И след развода има меден месец.
Купил си един 32Mb памет. - Как е сега? - питал го приятелят му. - Тръгна ли Windows по-бързичко? - Да, преди се успиваше на втората минута, а сега - веднага!
Урок по религия в училището за лимони. Учителят-лимон казва на непослушните ученици-лимони: - А лошите лимони след смъртта попадат в лимонАДАта!!!
ЗАЩО ИНЖЕНЕРИТЕ СА НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЮБОВНИЦИ? Защото това е аксиома, която се доказва през цялото следване. Защото независимо от климатизацията, знаят, че е нужна хидратация и вентилация. Защото го правят по спецификация. Защото са наясно с координатната система на женското тяло. Защото успяват да овладяват напрежението и да поддържат хармониците. Защото са специалисти по въртящия момент. Защото знаят, че не е важна дължината на вектора, а приложната точка. И най-вече... ЗАЩОТО ВЛАДЕЯТ ПРАВИЛОТО НА ДЯСНАТА РЪКА!