Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Трябва нов хладилник да се купува! - Какво стана със стария, повреди ли се? - Не, няма къде повече магнитчета да слагам.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Имам превъзходна памет за лица! - Писна ми вече. Пети път ми го разправяш това вече!
Разни
03.10.2017
1,640 прегледа
Следващ →
Още вицове
Класификация на потребителите според системния администратор: - начинаещ - напреднал - опитен - маймуна с граната
Слаботелесен звъни в полицията: - Ало-о-о, помо-о-ощ! В стаята ми има муха! - Ами, изгонете я - съветва дежурният. След малко в слушалката се чува: - Къш, къш, птицо проклета!
Лондонският вестник "Сън " съобщи за бяло дете от двама черни родители. Учени са се произнесли, че това е голям феномен да ти се роди бяло русо и къдраво дете от Нигерийци. Все още не се е произнесъл и русия къдрав съсед живеещ до щастливото семейство!
Пътуват в стар Москвич възрастно семейство от Шумен. Бабата не дочува добре и постоянно кара дядото да й повтаря. Малко преди да влязат в града ги спира млад полицай: - Добър ден документите за проверка! Бабата се обръща към дядото и вика: - А ? - Документите иска човека! Полицая поглежда документите и с кисела физиономия пита: - От Шумен сте, така ли? Бабата пак не чула и се обарнала към дядото: - А? - Пита от къде сме момчето...От там сме! Да!... а защо питате? - попитал стареца. - Ооооо, там сам правил най-скучния и досаден секс в живота си! Бабата пак не разбрала и питала: - А? Какво каза момчето? - Каза, че те познава!!! - казал дядото.
Една сутрин съпругът се върнал от няколкочасово ловене на риба и легнал да дремне. Въпреки, че не била наясно с особеностите на езерото, съпругата се качила в лодката. Тя навлязла с нея недалеч от брега, хвърлила котва и се зачела в книгата си. Не след дълго дошъл служител от риболовен контрол и казал: - Добро утро, Госпожо! Какво правите? - Чета книга! (казала си наум:”Не е ли очевидно!?”) - Вие се намирате в забранена за риболов зона! - Съжалявам г-не, но аз не ловя риба. Аз чета. - Да, но имате необходимото оборудване за това. От всичко, което виждам може да започнете да ловите всеки момент. Трябва да ви извадя от зоната и да ви глобя. - Ако го направите, ще Ви обвиня в сексуално нападение! - Но, аз не съм Ви докоснал! - Така е, но Вие имате необходимото оборудване за това и от всичко, което виждам може да започнете всеки момент. - Приятен ден, Госпожо!