Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ако толкова много обичате работата, то защо не си намерите такава? - Уви, любовта е сляпа...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Жена приказва на мъжа си: - Скъпи, събуй ми обувките. - Скъпи, съблечи ми роклята. - Скъпи, събуй ми чорпогащника. - Скъпи, махни ми сутиена. - Скъпи, събуй ми и бикините и никога не ги обличай пак!
Разни
03.10.2017
1,835 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява в списание по случай новата лятна колекция на спортни стоки: "Тези модели на снимките отгоре са от новата ни колекция за инвалити - суичъри без ръкави и суичъри с един ръкав".
- Пита ли жена си, какво иска за рождения ден? - Не, ще й направя изненада. Ще излезе по-евтино!
Действието се развива на фронта когато, германците нападат швейцарците... Германкият генерал се качва на хълма, оглежда се и извиква силно: - Избийте мърмотите, донесете ми шоколада!
Съобщение на полицията: "След вчерашния грабеж на банката се издирват престъпниците, които отмъкнаха оттам милион и половина долара. Опитваме се да разберем с какви мотиви е било извършено престъплението…".
Човек прекарва в сън 30 % от живота си. През останалите 70 мечтае да се наспи.