Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Иванчо, защо играеш само с непослушни деца? - Защото на послушните не им дават да си играят с мен, мамо!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Ало, полицията ли е? Скарах се с тъщата и не знам какво да правя! - Достатъчно работа си имаме! Сдобрете се и готово! - Не става дума за това! Чудя се, да скрия ли тялото или да се предам!
Черен хумор
03.10.2017
2,135 прегледа
Следващ →
Още вицове
Между студенти: - Как се държат професорите с теб? - О-о, ние толкова много се сприятелихме, че бягаме заедно от лекции.
Говорят си две жени за мъже: - Първо заряза пиенето, после заряза цигарите, а накрая и мен...
На бал танцуват Наташа Ростова и поручик Ржевский. - Наташа, хайде да отидем отзад и да се изчукаме! - Поручик, Вие сте нагъл! - Какво да не би да не искате? - Искам, но все пак сте нагъл!
Една жена се разхождала по брега на морето, мислейки си за това какъв гадняр е бившият и мъж. Внезапно пред нея се появила златната рибка: - Ще ти изпълня три желания - казала тя - и то съвсем безплатно. Но каквото и да получиш, твоят мъж ще го получи двойно. - Първо - казала жената - искам 10 милиона долара. В ръката и се появил чек за 10 милиона. - Второ, искам къща на брега на морето. - Пред нея се появила къщата, а в ръката и - ключовете. - Твоя мъж сега има 20 милиона и две къщи. - напомнила рибката - Какво е последното ти желание? - Ти знаеш - отговорила жената - винаги ми се е искало да имам любовник с голям пенис.
Бързата кучка-срам за майстора! Сговорна дружина слепи ги ражда!