Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лети си пътнически самолет и по някое време се обръща с главата надолу. Стюардесата съобщава по уредбата: - Уважаеми пътници, без паника! Пилотът просто си слага капки в носа, като ги сложи пак ще полетим в нормално положение.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Разбрах, че не е трябвало да чета вицове през всичките тези години. Сега децата ми ги четат и ми ги разказват.
Бисери
03.10.2017
3,515 прегледа
Следващ →
Още вицове
Всичко е в твоите ръце! Особено в дясната!
В час по история. Учителят разказва за праисторическото минало на хората и тяхното развитие досега. Учителят: — В крайна сметка основният въпрос е как сме стигнали дотук. Иванчо вдига ръка и казва: — Не знам за вас господине, но аз дойдох с автобус №94.
Клиниика за слаботелесни.В една стая влиза проверяващия, но за миг всички се изпокриват. Проверяващия обаче забелязва движение зад метлата: - Ей, ти зад метлата, излез! - Кой, ние сме трима?
Бик и крава си стоят от двете страни на една ограда и се гледат ожаднели за секс. Бикът не издържал, в един момент се засилил и прескочил оградата. Кравата го посрещнала свенливо: - Здрасти, аз съм Пена - Недостъпната! А той иронично: - Здравей, аз съм Белчо - Надарения... само дето дарът ми остана на оградата.
В час по етика и право дискутират лекото поведение на Ирена: - Представете си, вървят Ирена и папата из Рим и който ги види се пита: - Кой е тоз до Ирена?