Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влиза Джеймс Бонд в един бар и вижда страхотна мадама. Приближава се: - Бонд, Джеймс Бонд. - Off, fuck off.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- А защо толкова те интересуват плановете ми за уикенда? - Чудя се, къде да отида, че да не те засека.
Бисери
03.10.2017
3,322 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се един мъж. Видът му е доста угрижен, и жена му започва да го разпитва "какво се е случило", като му обяснява че трябва да знае, понеже са семейство и трябва да са в радост и мъка заедно... Накрая мъжът не издържал на напора на жена си и казва: - Добре, скъпа! Любовницата е бременна! И не знам какво да правя!
От Външно министерство тази сутрин съобщиха, че днес у нас на посещение пристига нигерийският посланик на любовтта Яку Му Сайбе.
- Какво ще се получи ако погледнете стоножка през лупа? - Космодиск.Изпратил: Светлин Теодосиев Радоев
По случай Сирни заговезни - прошка пресцентъра на Министерски съвет: "Прощавайте...ние ще искаме още един мандат!"
Две деца стоели в чакалнята в поликлиниката. Едно от тях плачело много силно. - Защо плачеш? - Взеха ми кръв преди малко. - Страх ли те беше? - Не. За да ми вземат кръв ме убодаха с една остра игла по пръста. Второто дете се разплакало. Първото се учудило. - А ти защо плачеш? - На мен ще ми взимат урина!