Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Новите български коли ще са с фрикционен тип на подгряване на седалките - ще е нужно с все сила да се търка задника в седалката.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Във влака пийнал пътник не може да си открие купето, след посещение на вагон-ресторанта: - Помня само, че точно пред прозореца имаше едно езеро.
Пиянски
03.10.2017
1,949 прегледа
Следващ →
Още вицове
Дошло време татко заек да учи Зайо Байо как се прави секс. Наредил три зайкини и му казал: - Гле’й са и се учи! - и 1,2,3 оп и готово - Е, виде ли са? - Не бе, тате, нищо не видях! Много бързо! Заека пак 1,2,3 оп пак ги минал и трите. - Е, са видели как се праи? - Еми не точно, но мисля, че основното го сванах. - Аре са пробвай ти - Казъл татко заек на Зайо Байо и застанал до зайкините да гледа. И Зайо Байо 1,2,3,4 оп - - сори Тате!!!
Журналист пита Стефан Софиянски: - В България има мнение, че се опитвате да се скриете от правосъдието. - Нагла лъжа! Винаги съм готов да отделя 2 процента от комисионните.
Генко разказва: "Влизам вкъщи, веднага казвам на тъщата: - Здравей, мамо! Нямам акъл, нямам пари, нищо не правя вкъщи, и дъщеря ти можеше доста по-добре да се омъжи! И докато тя се опитва бързо и нетърпеливо нещо да добави, което съм изпуснал от нейния списък, добавям: - Зет Генко приключи своя доклад! Разрешете да отида на биричка с моите приятели - пияндурниците?!"
Шофьор спира при катаджия и започва да му благодари. - Но за какво? - Вчера сте взели книжката на жена ми!
В час по Бълг. ез. влезнал испектор, но нямало къде да седне и видял едно свободно място до Иванчо и седнал. Докато учителката пишела на дъската изпуснала тебешира навелла се да го вземе и казала: - И така деца какво имаме тук??? Иванчо вдигнал ръка. - Кажи, Иванчо! - Имаме страхотен задник! - Вън Иванчо двойка! Иванчо тамън отворил вратата и се обърнал към инспектора и казал: -А ти като незнаеш недей да подсказваш!