Петък, 21 август 2026
|
Перник
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пияница се прибира вкъщи, но не може да си отключи. Случаен минувач го пита: - Да ви помогна ли с нещо? - Да, дръж къщата да не мърда!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Младеж с мацка ще правят любов. Тя пита: - А презерватив? - За какво пък? - Ами ако имаш СПИН. - Нямам СПИН, не се притеснявай. - Хубаво! Че не искам втори път да се заразявам.
Черен хумор
04.10.2017
3,717 прегледа
Следващ →
Още вицове
Писмо до данъчните: "...Не можах цяла нощ да заспя, мъчеше ме съвестта затова, че не бях посочил правилно сумата на дохода си в данъчната декларация. Изпращам Ви 500 лева. p.s. ако и днес не заспя ще изпратя пак".
Отишъл зайо на сладкарница и поискал торта от моркови. Сладкарката му отговорила: - Нямаме торта от моркови. - Тогава ми дай лимонада. - казал Зайо. На следващия ден отново поискал торта от моркови, но пак нямало и той пак взел лимонада. Вечерта сладкарката казала на шефа си: - Шефе, Зайо всеки ден иска торта от моркови и ние все нямаме. Шефът поръчал торта от моркови и когато на следващия ден Зайо попитал за торта от моркови, сладкарката му отговорила усмихната: - Да, Зайо, имаме - а зайо отвърнал: - Че кой ще я яде?!?
Ако очите на твоята приятелка сияят като звезди, време е да извадиш телескопа.
- От какво се прави градинската супа? - От ситно нарязана градина!
- Приятно ми е, Бонд, Джеймс Бонд. - И аз се радвам да се запознаем. Дам. Ван Дам. Клод Ван Дам. Жан Клод Ван Дам.