Събота, 22 август 2026
|
Перник
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си две блондинки: - Вчера бях на IQ тест. - И колко изкара? - Петица!!!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Шеф към секретарката: — Напишете отгоре „Конфиденциално!“ Искам да съм сигурен, че всички служители ще го прочетат!
Професионални
03.10.2017
3,290 прегледа
Следващ →
Още вицове
Американецът, руснакът и българинът се напили и започнали да се надлъгват. Американецът казал: - Ние строим кораби толкова големи, че в тях могат да плуват други кораби. Руснакът: - Ние строим самолети толкова големи, че в тях могат да летят други самолети. Нашенецът им разправя: - В Горни Богров бай Пешо като си подигне крачола му се вижда оная работа. На сутринта като поиэтрезнели и почнали да се сещат какви са ги говорили, американецът се извинил и казал, че такива кораби не строят. Руснакът също се извинил и си признал, че такива самолети също не строят. Нашенеца и той се извинил: - Излъгах ви! Бай Пешо не е от Горни Богров, а от Долни Богров.
Да мислиш разумно и да мислиш логично са две различни неща.
Един мъж се прибира по рано вкъщи и вижда жена си с друг мъж и я пита: - Жено, той ли купи пералнята? -Да.-отвърнала жената. Тогава мъжът попитал отново: -А, мерцедеса той ли го купи? -Да.-отвърнала жената. -Ами, хладилникът и микровълновата фурна? -Да, и тях той купи. -Абе, жено завий човекът, че ще изстине!
Англичанин и французин съсредоточено играят голф. Край тях минава траурна процесия. Англичанинът прекъсва играта, сваля шапка и стои мълчаливо докато процесията отмине. - Трогателен жест! - отбелязва французинът. - Това не е жест, с нея бяхме женени почти 25 години.
Две манекенки си говорят: - Би ли се съгласила да станеш жена на онази мутра? - Бих се съгласила да стана негова вдовица.