Петък, 21 август 2026
|
Перник
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не плачи, момченце мило, ето давам ти лепило.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Напук на глобалното затопляне, вчера в Пловдив бяха измерени 10 градуса.Най-ниската температура, откакто се измерва (над 100 години вече).
Бисери
03.10.2017
3,677 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един поп много пиел и биел жена си. Попадията в отчаяние застава пред иконата и се моли: - Господи, направи нещо! В този момент попът се връща от кръчмата. - Ха, мръсница, и на началника се оплакваш от мене!
Пред касата в операта застава блондинка: - Два билета за първия ред! - За "Тоска" или за "Борис Годунов"? - Не, за мене и мъжа ми!
- Извинявайте, имате ли от онези картички ’Моята най-голяма първа незабравима любов... ?" - Да - отвръща продавача. - Добре, дайте ми 8 броя!
Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено... Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: - Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: - Имам двойка, какво да правя? - Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: - Ох, слава богу! Поне вкъщи всичко е наред!
Мома се оженила в съседно село. Неделята решила да отиде на майка си на гости и направила тутманик, но не жалила материал - направила го с 6 яйца, за да покаже, че се е задомила в заможно семейство. Тръгнала тя, но за да стигне по-бързо решила да мине на пряко. Пътя минавал над една рекичка с клатещо се мостче. Точно минавала по него и то се разклатило и тутманика отишъл в реката и течението го отнесло. Върви момата, плаче и нарежда: - Топъл беше. Чул я един овчар и й казал: Не реви булка те всичките са топли. А момата продължава: - Голям беше. Овчарят е успокоява: - Не реви, ще намериш с по-голям. А момата вече хлипайки: - С 6 яйца беше. Тогава овчарят казал: - Реви булка друг такъв няма да намериш.