Петък, 21 август 2026
|
Перник
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Колкото по-дълго няма секс, толкова по-широка става категорията хубави.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Един луд и един психиатър начело на Министерство на здравеопазването, та това си е чиста лудница!
Професионални
03.10.2017
3,280 прегледа
Следващ →
Още вицове
Струва ми се, че на създателят на Камасутра много щеше да му хареса играта "Тетрис".
Много срамежлив студент едва се престрашава да покани колежка на кафе в квартирата си. Нарочно не прави специални приготовления, за да не си помисли тя нещо... Звъни се на вратата - мадамата идва. Под мишница носи някакъв пакет. - Какво носиш? - Будилник, че утре трябва да ставам рано за лекции.
Качват се в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: - Ууу, миришете та не се траете! - Ама това е расизъм вие сте нетолерантни! ... И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай - тука ще се мре. - Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! - Е какъв ще да е тоя цвят? - попитали пътниците. - Няма значение какъв е... син да кажем. - Ами добре - съгласили се пътниците. - Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. - Я, господа - разпоредил се пилотът, - малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините - след тях!
Как да намерим пъпа на жена? Слагаме пръст на гръбначия й стълб и започваме да го движим надолу. Третата дупка е пъпът.
Нов наемател разглежда апартамента: - Какво е това голямо петно на стената? - Преди вас тук живееше един електротехник, който непрекъснато се занимаваше с експлозиви. - И това от експлозива ли е? - Не, това е самият електротехник.