Петък, 21 август 2026
|
Перник
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е разликата между полиграфа и ютията? - Полиграфът е детектор на лъжата, а ютията е детектор на истината.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Народна поговорка: Ако вашият мобилен телефон е в калъф, значи това ви е първия мобилен телефон.
Разни
03.10.2017
1,813 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи си един старец на балкона, гледа и си мисли: "Да-а-а, справят се младите с кризата! Ето - една цигара пушат няколко човека! И не униват даже, а се смеят!"
В час по математика: - А сега да вземем пример от областта на финансите: как се смятат пари. Иванчо, петдесет лева за седем месеца с годишна лихва четири процента, колко пари се получават? - Госпожо, и вие наричате това пари?
Бранислав Нушич бил директор на Сараевския театър. Една вечер в ложата му влязъл посетител и му казал: - Знаете ли, за вас би било по-добре да напуснете представлението колкото може по-бързо. - Но защо? - Защото поразително приличате на писателя, чиято пиеса се играе в момента!
След като изпробва в продължение на четири часа рокли в един магазин, млада дама най-сетне възкликва пред продавачката: - Най-после! Ето, вижте, това е точно обратното на онова, което търся!
Отново е бит футболен съдия. Полицията е силно затруднена да разследва случая. Заподозрени са всички футболни отбори.