Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Колко тинейджърки са нужни, за да се смени една крушка? 11. Една сменя крушката и 10 патки правят 200 снимки за Фейсбук.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Питат Щирлиц колко прави 4х4? Щирлиц много добре знае колко прави 4 по 4, но не отговаря - чака потвърждение от Москва.
Щирлиц
03.10.2017
5,394 прегледа
Следващ →
Още вицове
В училище децата пишат съченение на тема:"Какво бих си поискал от Дядо Коледа?" Иванчо: - Скъпи Дядо Коледа! Направи така, че повече да не ни карат да пишем тези глупави съчинения!
Едно е по-голямо от нула.. Нула е по-малко от едно за туй взимай малкото от колкото да оставаш без нищото... [Бенджамин-Франклин]
Обаждане до полицията: - Откраднаха ми часовника! - 5 без 15 е господине, приятен ден.
Безплатно Търсене в Data.bg tupalka.com - линк ( това всъщност не е виц, вицът е, че дата.бг събира(поне се опитва) парички за търсенето;-) --- upgrade на: - Тате, дай ми GSM-а си за малко! - Защо ти е? - Искам да влезна в data.bg да потърся нещо...(следва upgrad-a) - Я, не се излагай, ами си търси с tupalka.com
Братя борци.Един от тях имал рожден ден.Събрали се приятели и брат му предложил да му купят кола и нов анцунг. Но се сетил, че няма книжка.Но те били борци - мафиоти и му купили и книжка Дошъл и рожденият ден.Всички се събрали.Брат му поднесал подаръка.Преди това вместо снимката в книжката те му сложили огледалце.Той много се зарадвал на тези подаръци.На другия ден облякъл анцунга и си отворил книжката.Казал: -Ей, тези кога успяха да ме снимат с новия анцунг. Качил се в новата кола и потеглил.Спират го полицаите и му искат документите.Той дава книжката. Полицаят казва: -Абе,кажи че си колега.