Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съобщение към GSM операторите:- Можете ли да ми махнете ушната поща?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо един мъж никога няма да върне купена дреха в магазина, ако размерът не е точен? - Защото ще го е срам да каже, че "не му става".
Разни
03.10.2017
2,665 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза един човек при бръснаря и пита: - Колко време ще трябва да изчакам, за да се подстрижа? - Около два часа - отвръща бръснарят. Човекът си тръгнал. Същото се повтаря и на следващия ден. На третия ден - пак същото. И бръснарят казал на помощника си да проследи човека къде отива. След около десет минути помощникът се връща и се смее. - Какво се смееш бе, видя ли къде отиде? - У вас - отвърнал помощникът.
Вземи кредит - почувствай какво е цикъл...
Ей, от тези наводнения до гуша ми дойде! Реплика на жител на Владая!
На плажа един оправя една. Мадамата безучастно си чопли семки и плюе ту в едната, ту в другата посока. - Айде, размърдай се малко! - казва недоволен мъжа. - Що, да не ти преча!?
Програмисти в час по алгебра. Преподавателят пише на дъската: sin x =1. - Кой ще намери Х? Един от програмистите радостно притичва към дъската и сочи с пръст уравнението: - Ето го Х, ето го!