Петък, 21 август 2026
|
Перник
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Практичен начин да се решат външнополитическите проблеми на САЩ в Близкия изток - да се организира война на Ирак с Афганистан на територията на Иран.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Защо жените след като заредят автомобила не изтръскват пистолета? - Че откъде ще имат този рефлекс?
Бисери
03.10.2017
3,551 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ловец поканил другари на вечеря и ги гостил с някакъв превъзходен апетитен дивеч. Гостите ошушкали всичко и го запитали какво е това, което им е поднесла домакинята. - Как какво, че това е заек! - Я, отде го намери тоя заек по наште места! - Ами вчера, тамън излизам от къщи, го гледам точно пред мене заека, стои пред вратата и ме гледа… Вдигнах пушката, баам точно в десятката… не успя и едно "мяу" да каже!
Вашето бебе достига до вас благодарение на..... презервативи Cool!
- Апетитно изглеждаш! - Със сос "Бешамел" съм се заляла.
Отстранили са състезател от "България търси талант", защото е бил психически нестабилен. Е, това е като да отсранят участник в "Минута е много", защото не е виждал гола жена от 15 години.
Какво става като кръстосаме смърф и крава? - Синьо сирене.