Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Поканих едно момиче на гости. Масата беше приготвена само със свежи неща:чаршаф, възглавница и завивка.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Отива един на една опашка и пита: - Извинете, кой е последен? Хората се обърнали и му казали: - Ти!!
Разни
03.10.2017
1,831 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кандидат за общ работник. Шефът: - Какви претенции имате? Кандидатът: - 3000 лв. заплата и спазване на кодекса на труда. - Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил. - Вие се шегувате! - Вие започнахте пръв!
В завод за алкохол умира щатният дегустатор и пускат обява, че търсят нов. Явява се алкохолик, окъсан, мърляв… Директорът на завода се чуди как да го отпрати. Правят му тест. Дават му чаша, той опитва и казва: — Червено вино, мускат, тригодишно, северен склон, отлежало в метални цистерни. — Правилно. Друга чаша. — Червено, каберне, осем години, югозападен склон, дъбови бъчви. — Правилно. Директора се вижда в чудо и намигва на секретарката си да направи нещо. Тя носи чаша с урина. Алкохоликът опитва: — Блондинка, 26-годишна, бременна в третия месец. И ако не ме вземете на работа, ще кажа от кого!
Жена си събира багажа, вика по мъжа си: — Ще отида при друг да знаеш, ще съжаляваш! Мъжът помълчал малко и казва: — А защо да го съжалявам?
Група ислямисти взели за заложници цяла детска градина и поставили условие: "Ако не признаете исляма за религия на Мира и Доброто, то ние ще убием всички заложници!"
От кое Евро Гърция по-бързо ще отпадне?