Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Посъветвай ме, какво да купя за рождения ден на жената? - Не е ли по-лесно да я попиташ? - Хм...Нямам толкова пари.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Добрата среща завършва с целувка. Отличната среща завършва със закуска.
Бисери
03.10.2017
3,177 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един генерал му се родил внук. Той изпраща адютанта си да го види. Задъхан адютантът се връща и докладва: - Цялото прилича на вас, господин генерал: плешиво, бузесто, нищо не разбира и си дере гласа.
- Коя е най-красивата сграда във вашия град през лятото? - Училището - нали е затворено!
Треньор се кара на състезателите: - Аре бе марди такива, от 15 минути ви гледам как половин час нищо не правите!!!
Попитали радио Ереван : - Смели ли са българите ? Без да се замисля много то отговорило : - Че как да не са , след като всеки ден по интернет форумите колят толкова много турци и цигани .
Начинаещ хакер с отчаяна физиономия влиза в магазин за софтуер: - Моля, дайте ми най-новата версия на програма за разбиване на пароли! - Нямаме такива неща, ние продаваме само лицензиран софтуер. - Добре де, няма да искам пиратско копие - ще си платя лиценза!