Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятелки: - Представи си, вчера си лежа вкъщи с МОЯ, изведнъж се звъни на вратата, отварям...МОЯ си дошъл...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пияница минава през гробищата и пропада в прясно изкопан гроб. Почва да вика: - Помощ, помощ, измъкнете ме оттук! Студено ми е. Минава друг и му вика: - Ами как няма да ти е студено като си се откопал бе? Я се заривай пак!
Пиянски
03.10.2017
2,012 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама наркомана се разхождат в парка. Единият по едно време сръгва другия: - Внимание! Патрулка! Усмихни се! След 5 минути... - Можеш да спреш да се усмихваш! Вече сме в патрулката!!!
Мъж и жена се возят в градския транспорт. - Госпожо, хванете се за рьчката за да не паднете! - Аз съм се хванала. - Вие сте се хванала, но аз слизам.
- Ох, скъпа, цял ден ловя риба с приятели, остави ме на мира, искам малко време за себе си...
Един кандидатства за сапьорския батальон. Питат го: - Колко пъти сте били женен? - 5 пъти. Не го взели...
[01:47:26] Десита Крумова: Късно вечерта майка уговаря малкото си хлапе да си ляга: - Хайде, стана време за сън! Виж и по телевизията леличките вече започнаха да се събличат.