Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се прибира вкъщи и заварва жена си вързана за един стол и със запушена уста . Освободил я и я попитал : - Кой беше ? Бандити ли? - Не, майсторите . Било им омръзнало да им давам съвети.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Келнер! Това не е супа, а някаква вода! - Не е някаква вода, а сварена...
Професионални
03.10.2017
3,675 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама борци си говорят: <BR>- Абе, брато, скивай природата! <BR>- К’ва природа бе, аз от тези дървета нищо не мога да видя.
На едновремешните Шкоди двигателя беше отзад, а багажника отпред. И така две блондинки си купили стари Шкоди без да знаят това и един ден бръмчейки си на едната нещо и се поврежда и тя слиза да види. Отваря предния капак и какво да види - той празен. Шашка се блондинката и в този момент минава другата и вижда че нещо не е наред. Слиза и пита: - Какво стана? - Олеле виж изгубила съм си двигателя. - Няма страшно аз имам един в багажника, ще ти услужа.
- Иванчо, кога най-накрая ще си оправиш лошите оценки? — Тате, всеки ден се опитвам, но учителската не оставя дневника без надзор.
Мъж се връща от работа и заварва гол мъж, който седи на леглото му и жена си, която се крие в гардероба. Разярен той вика: - Абе жено, колко пъти да ти казвам! Ти стой в леглото, а той да се крие в гардероба!
- Една е за кариес, друга сваля налепа, трета премахва мириса. Каква да избера, че да допадне на цялото семейство? - Вземи "Собиески" - още никой не се е оплаквал.