Петък, 21 август 2026
|
Перник
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По телефона: - Скъпа, имам изненада за теб, като се върна! - Нима ще си дойдеш трезвен!?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Разговор между двама приятели: - Моят шеф е абсолютен педал! Но иначе е справедлив човек. - Как може да е педал и едновременно с това да е справедлив? - Ами държи се педалски с всички без изключение.
Професионални
03.10.2017
3,678 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съгласието ражда победата.
Мнозина си мислят, че израза е: Гара Левски, пази багажа!" но грешат. Още при произнасянето на "Гара Левски" и вече е късно. Верният израз е: "Пази багажа! Гара Левски."
Невероятно, но факт - днес сутринта в парламента имаше над 200 депутата...
Возят се значи в рейса хора а между тях една страшна мадама. Един женкар обаче забелязал мацето и тръгнал да се пробва: Отива той при нея и и казва: - Извинете колко е часа? - с цел да тръгне разговора Обаче и мадама умна била и му отговаря: - Ооо я си гледайте работата, господине!?!?! Какво искате от мен, я погледнете вие си имате часовник на ръката я не ме закачайте ако обичате !!! - и се фръцнала гордо. А той и казва: - Но моя часовник не е обикновен той познава разни работи за хората. И мадамата веднага се заинтригувала и пита: - Така ли? Я да видим какво ще познае за мен? - Ами сега чесовника ми показава че сте без бикини !!! - рекъл мъжа А мадамата се засмяла закачливо и му рекла: - Нищо подобно господине с бикини съм!!! А господина отвръща: - Така ли?!?!?! Значи пак е избързал с един час!!!
Местан: - Орех, какво ще правим, тези ни искат оставката? Орешарски: - Ще ги мотаме още месец, после влиза жандармерията и "Да разпускаме седянката"! Местан: - А аз какво да правя дотогава? Орешарски: - Ами премествай си го!