Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Борбата с малките кражби у нас е безсмислена, затова пък борбата с големите кражби е само мислена.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Просяче на улицата: - Моите братче и сестриче няма какво да ядат и затова съм тук..Дайте, моля, за презервативи за моите родители!
Черен хумор
03.10.2017
2,292 прегледа
Следващ →
Още вицове
Рекламна агенция получила задание за телевизионна реклама на Виагра. Имало категорично условие в рекламата да няма абсолютно нищо пошло! Клипчето изглеждало така: Гангстери в автомобил бягат от ченгетата. След гангстерите се точи опашка от десетина автомобили със сирени и светлини. Колата на "лошите" прескача някакъв подвижен мост. Един от бандата изхвърля след колата пакет с Виагра. Мостът моментално се вдига!
Две версии на една и съща случка: Версията на програмиста: Програмист разправя на приятели: - Вчера в нощия клуб се запознах със страхотна блондинка. Приятелите: - И какво стана? - След това я поканих вкъщи, пихме по едно и започнах да я галя. - Страхотно! И след това? - Тя ми каза: "Съблечи ме". - Свалих и бикините, сложих я на бюрото, точно да клавиатурата... - Стига бе... Кога си си купил компютър? Защо не си се похвалил? С какъв процесор е? Версията на блондинката: - Вчера в нощния клуб се запознах с един програмист. Приятелките: - И... - Той ме покани в тях, пихме по питие и след това той ме погали. - И какво последва? - Казах му "Съблечи ме" - Страхотно! И след това? - Той ми свали бикините... Приятелките: - Ама ти и бикини ли носиш?!?!
- Келнер! Мога да споделя с тебе като специалист - тази пържола беше първо качество! - А вие майстор-готвач ли сте? - Не, обущар.
Учителка пита класа, съставен от математичета: - Деца, как мислите, кое е най-еротичното число? Иванчо става и казва: - 21593! Учителката е изумена: - И... защо? Иванчо: - Защото, ако двама мислят за едно и също, то най-късно след пет седмици те ще разберат, че след девет месеща вече ще са трима!
Мъж се прибира и дома и вижда жена си в леглото с приятел. Вади пистолета и го застрелва. Жена му става от леглото и укорително казва: - Ти в ред ли си? Така ще останеш без приятели!!!