Петък, 21 август 2026
|
Перник
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мaлко момиченце си пише домашните, чете въпрос: - Кое разделя главата от тялото? То се усмихва: - Много просто кое - брадвата.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Вървял си нимфоман по пътя, и що да види! Добрата Фея. Запитала го тя с нежен глас. - Какво искаш да направя за теб, добри човече? Нимфомана се почесъл, и рекъл. - Искам члена ми да стига земята... ... и храаас Добрата Фея му отрязала краката
Черен хумор
03.10.2017
2,247 прегледа
Следващ →
Още вицове
Нова секретарка постъпила на работа при голям шеф. Девойката била страхотна - крака до ушите, големи гърди и т.н. Естествено шефът още като я видял я извикал в кабинета, метнал я на масата и започнал да се занимава с разврат. Бедата била в това, че от вълнение забравил да заключи вратата на кабинета. Изведнъж двамата му заместници влезли в стаята и видели какви ги върши. Шефът с труд се откъснал от задълженията си и невъзмутимо отбелязал: - Стоянов и Димитров, хубаво го разберете - ето това ще се случи с всеки, който не изпълнява заповедите ми!
Две приятелки обсъждат минаващи мъже: - Ей виж го тоя. Малко е слабичък..... - Малко ли!? Той готов за рекламно лице на конц лагер бе!
- Ало, това офиса на Ливърпул ли е? - Да, кажете... - Искам да стана треньор на отбора! - Вие луд ли сте? - Да! Други изисквания...
Момиче разказва на приятелката си: Вървя си вчера и гледам на земята 50 лева. Викам си, провървя ми. Навеждам се да ги вдигна, усещам: заработвам ги.
- Знаеш ли, че българи са започнали да си купуват жилища в ЮАР. - Защо? - За да гледат на живо световното през 2010, защото току-виж в България отново решат, че и то ще се излъчва по "Диема".