Петък, 21 август 2026
|
Перник
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Последните изследвания показват, че ако си сексуално неопитен и не ставаш за нищо в леглото държиш мишката в дясната си ръка.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Човек не може да яде осем часа, не може да пие осем часа, не може даправи любов осем часа. Единственото, което човек може да прави осем часа - това е РАБОТАТА!
Професионални
03.10.2017
3,343 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сержант води занятия на плаца и крещи на войниците: - Хайде, мекотели, пълзете по-бързо! Покрай тях минава полковник и прави забележка: - Хайде, хайде, не ги наричай с думи, които не разбират. От къде ще ти разбират от ботаника?
- Би трябвало да спрете пушенето. - Защо, докторе? Нещо с дробовете ми ли? - Просто вече трети път подред ми палите дивана.
Отива един на една опашка и пита: - Кой е последен? Отговорили му: - Ти!
Две змии си говорят: - А бе, отровни ли сме? - Не знам! Защо питаш? - Туко що си прехапах езика...
Провеждали експеримент и оставили един мъж на необитаем остров. Той се разходил из острова: храна има, от животинския свят- една коза открил, само дето жени нямало. След една година пристига комисия да види резултатите от експеримента. Слизат на брега и гледат едно козле. - Интересно, от къде ли се е взело?- зачудили се от комисията. А козлето им отговорило: - Аз съм ме-е-естен жител.