Петък, 21 август 2026
|
Перник
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как да разбереш, че една блондинка е от Пловдив? - Като я сложиш пред компютъра и й кажеш да кликне, и ако тя клекне значи е от Пловдив!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Писна ти да си като всички? Искаш да се отделиш от тълпата? Изтрий се от Фейсбук!
Програмисти
03.10.2017
3,112 прегледа
Следващ →
Още вицове
Добрият готвач - плешивия готвач.
Жена се прибира в къщи раздърпана и запотена. Мъжът й се подава и я пита: - Що си такава ма? - Мъжо, чакай сега ще ти обясня, не ме бий. - Аре по бързо, че нямам време. - Прибирам се аз от работа, влизам във входа и насреща ми един бандит. И ми вика: "Сега или ще ми пееш, или ще ми духаш. Иначе няма да те пусна". - И ти к’во направи? - пита мъжът. - А, ще му пея, за какъв се мисли тоя.
Разпитват млад човек: — Кажете, откъде купихте толкова качествена диплома за висше образование? — Намерих я на улицата! — Твърдите, че сте намерили на улицата диплома на ваше име? — Абсолютно! — И как ще обясните такова съвпадение? — Не е съвпадение . Просто си купих паспорт на това име по-късно.
- След това, което се случи между нас тази нощ, ние сме длъжни да скрепим нашите отношения по някакъв начин. - Съгласен съм, дай пет!
Човек отива в банката, за да тегли пари. На касата му казват: — Трябва първо да се идентифицирате. Човекът се поглежда в закачено до гишето огледало и казва: — Да аз съм.