Петък, 21 август 2026
|
Перник
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Гърция. Хотел "all inclusive". Разписание на ресторанта: Работно време: закуска от 7 до 11, обяд от 11 до 16, вечеря от 16 до 20. - Господи! - възкликва Генко. - Че кога, по дяволите, ще ходя на плажа.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Имам проблем, никой от приятелите ми не използва Google+. - Намери си нови!
Програмисти
03.10.2017
3,196 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чапай и Петка лежат на припек на полянката. Свалили са си ботушите и си гледат краката. Петка пита: - Абе Чапаев, защо твоите крака са по-мръсни от моите? - Логично, Петка - аз съм по-стар от тебе.
Един рибар гледа, че колегата му вади риба след риба. Отишъл и попитал: - На какво ги ловиш? - На хапчета за трипер. Първият отишъл в аптеката и попитал за такива хапчета. Аптекарката: - Хванахте ли вече? - Не, но отивам на едно място, където няма начин да не хвана!
Двама приятели WEB дизайнери разговарят. Единият казва на другия: - Мойто гадже е 90/60/90! - Аууу, че тя лилава бе!!!
Катаджия спира кола и какво да види - кара я змей! Шашнат, полицаят му казва: - Я ми дъхни!
Монахинята май е единствената жена, която сутрин рано знае, какво ще си облече.