Петък, 21 август 2026
|
Перник
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Напоследък става все по- модерно да търсиш причината за щастието на партньора с помощта на частни детективи.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Господ е дал на човека 1 уста, 2 уши и 2 очи, за да говори два пъти по-малко, какво вижда и чува. И му е дал 20 пръста, за да може виртуалните помии в Интернет да бъдат 20 пъти повече.
Програмисти
03.10.2017
3,722 прегледа
Следващ →
Още вицове
Уважаеми госпожици, за да се измъкнете лесно от натрапниците с въпроса: - А какво ще правите довечера? Смело отговаряйте: - Към три часа ще ходя до кожно-венерическия, след това съм свободна!
Чък Норис е единственият човек броил два пъти до безкрайност. Вторият път бил отзад - напред!
В социалното осигуряване: — Казвате, че сте получили работна травма. Кой е виновен? — Шефа. — Каква ви е диагнозата? — Бременност!
Ерих ФромВ технологичното общество личността все повече и повече е подложена на манипулации. Работата, потреблението, свободното време на човека се манипулират от и идеологията. ... Човекът губи активната си и отговорна роля в социалния процес; става напълно "регулиран" и обучаван, че всяко поведение, действие, мисъл или чувство, които не се вместват в общия план, ще му донесат големи неприятности.
един полицай звъни на друг: - добър ден, извинете за безпокойството, това ли е номер 2-22-22? - имате грешка, тук е номер 22-22-2 - извинете за безпокойството - не се притеснявайте, телефона и без това звънеше